Стоматологія від до - лікаря Янцевича Миколи Миколайовича (050) 944-49-16, (096) 472-79-88, (0332) 28-77-57

Зубний еліксир – найбільш корисні його складові

7 Июль 2015
 Июль 7, 2015
Зубний еліксир – найбільш корисні його складові
Category: Блог

Зубний еліксир – це допоміжний засіб для підтримання гігієни ротової порожнини. Він використовується як після чищення зубів, так і після прийому їжі для освіження подиху і профілактики карієсу. Зубний еліксир людство застосовує уже не одне століття, проте в кожні часи його склад значно відрізнявся. Ще зовсім недавно такий засіб виготовлявся на основі водно-спиртового розчину з додаванням ефірних олій, ваніліну, ментолу і антисептика амаранта. Сьогодні ж зубний еліксир це рідина, в складі якої є фтор і активні антисептики (хлорбутанол, хлоргексидин).

Проте найбільш сучасні зубні еліксири, виготовлені виробниками, мають ще і величезну кількість корисних речовин, а не виключно антисептичних і дезодоруючих засобів. Серед таких: вітаміни А, Е, С, амінокислоти, мікроелементи, бета-каротин. Вони володіють лікувально-профілактичною дією, сприяють підвищенню опірності ротової порожнини до виникнення інфекційних захворювань, розвитку карієсу і пародонтозу.

Використання зубного еліксиру не має якихось своїх особливостей. Головне – після ретельного ополіскування ротової порожнини не ковтати його, а при необхідності ще додатково прополоскати рот питною водою.

Comments are closed.