Стоматологія від до - лікаря Янцевича Миколи Миколайовича (050) 944-49-16, (096) 472-79-88, (0332) 28-77-57

Професійна гігієна порожнини рота

У наші клініці “Стоматологія від А до Я” приділяється велика увага професійні гігієні порожнини рота, адже гарна посмішка з білосніжними зубами – це запорука здоров’я, успіху і захоплення оточуючих.

Професійна гігієна порожнини рота – це система лікувально-профілактичних заходів, спрямованих на профілактику виникнення та прогресування захворювань порожнини рота, а саме:

  • видалення м’якого нальоту;
  • видалення пігментованого нальоту, який є наслідком вживання чаю, кави, та інших фарбувальних продуктів;
  • видалення зубного нальоту «курця»;
  • видалення твердих зубних відкладень (зубних каменів).

 

1392027761_004

Професійне чищення зубів, як правило, передує всім стоматологічним процедурам, і є однією з перших рекомендованих нашими лікарями.

Всі гігієнічні процедури проводять лікарі – гігієністи.

Маніпуляції проводяться з використанням системи Air-flow, за допомогою якої видаляється м’який наліт, що утворюються від куріння, вживання кави, чорного чаю або фарбувальних продуктів харчування. Для цієї процедури використовується спеціальний порошок соди з сильним струменем води і стисненого повітря. За допомогою ультразвукового апарату видаляються надясенні і підясенні тверді зубні відкладення (зубний камінь). Видалення м’якого нальоту і полірування зубів після видалення зубного каменю відбувається за допомогою щітки і спеціальних паст.

Завершується професійна гігієна аплікацією на зуби з фторовмісним гелем і, при необхідності, протизапальними препаратами на ясна.

Проводити професійну чистку наші лікарі рекомендують (не менше двох разів на рік).

Також професійна гігієна вкрай необхідна в комплексі догляду після проведення імплантації зубів, для профілактики їх відторгнення.

IMG_20141214_223909

Лікарі-гігієністи “Стоматології від А до Я” докладно розповідають клієнтам, як правильно доглядати за порожниною рота, навчають методикам чищення зубів, допомагають підібрати зубну щітку і зубну пасту.

Ремотерапія (ремінералізуюча терапія) – комплекс заходів (процедур) спрямованих на відновлення мінерального складу емалі зуба.
Ця процедура показана після зняття брекет системи, при лікуванні карієсу в стадії плями, при підвищеній чутливості зубів, після проведення відбілювання зубів і т.д.

Герметизація фісур – процедура застосовується при прорізуванні постійних зубів, для профілактики розвитку карієсу в природних поглибленнях (фіссурах) на жувальній поверхні зубів. Вона дозволяє надійно прикрити від скупчення залишків їжі природні поглиблення зубної емалі, захищаючи зуби від каріозного ураження.

IMG_20141214_223925

Пам’ятайте!

Своєчасна гігієна порожнини рота – необхідна умова здорової і красивої посмішки!

Comments are closed.